Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW power adapter/inverter Indoor 45 W Black
SKU
PWR-BGA15V45W-UC2-WW
Login for pricing
Stock: 1779
Power Supply for ET8x USB-C DC Connector. AC Input: 100-240V. DC Output: 15V, 3A, 45W. Requires Country Specific Grounded AC line cord
More Information
Purpose Tablet
Power supply type Indoor
SKU PWR-BGA15V45W-UC2-WW
EAN 5715063064849
Manufacturer Zebra
Availability Y
Zebra Power Supply, USB-C, 15V, 3A, 45W, order separately: Power Cord (C5), fits for: ET60, ET65, ET80, ET85
Features
Brand compatibilityZebra
Input voltage100 - 240 V
Output power45 W
Output voltage15 V
Output current3 A
Power supply typeIndoor
PurposeTablet
Product colourBlack
USB ports quantity1
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power45 W
Output voltage15 V
Output current3 A
Performance
Brand compatibilityZebra
USB ports quantity1
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW power adapter/inverter Indoor 45 W Black Zebra PWR-BGA15V45W-UC2-WW power adapt... Login for pricing