HG55U800FEUXXU
Login for pricing
Stock: 79
LED TV(H)-HG55U800FEU-HWD50/G55FG1-H
More Information
SKU HG55U800FEUXXU
EAN 8806097627791
Manufacturer Samsung
Availability Y
PDF URLs View PDF
You may also be interested in
Compare Products
Philips 19HFL5214W/12 hospitality TV 48.3 cm (19") HD 200 cd/m² White 5 W Philips 19HFL5214W/12 hospitality TV 4... Login for pricing
LG 65" 65UA751C Commercial Display LG 65" 65UA751C Commercial Display Login for pricing
LG 55UK762H 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 330 cd/m² LG 55UK762H 139.7 cm (55") 4K Ult... Login for pricing
LG 65UK762H 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 330 cd/m² LG 65UK762H 165.1 cm (65") 4K Ult... Login for pricing
LG 65UK767H 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 350 cd/m² LG 65UK767H 109.2 cm (43") 4K Ult... Login for pricing
SKU
HG55U800FEUXXU
19HFL5214W/12
65UA751C
55UK762H0LB.AEK
65UK762H0LB.AEK
43UK767H0LB.AEK
Manufacturer
Samsung
Philips
LG
LG
Product colour
N/A
N/A
Black
Black
Product colour
White
HD type
4K Ultra HD
4K Ultra HD
HDMI ports quantity
3
Wi-Fi
Y
Y
High Dynamic Range (HDR) supported
Display diagonal
55" to 57"
57" and more
42" to 45"