APLE-75-EU-1
Login for pricing
Stock: 77
75" ActivPanel LE with onboard Android computer
More Information
SKU APLE-75-EU-1
EAN 8717472601896
Manufacturer Promethean
Availability Y
The all-new Promethean ActivPanel LE
EDLA-certified and powered by Android.
Complete. Connected. Classroom ready.
Your school deserves the latest tech right here right now with essential apps built right in.
Navigate with ease
Built-in apps for big ideas
You may also be interested in
Compare Products
Product Promethean 75" ActivPanel LE Promethean 75" ActivPanel LE Login for pricing
LG 49XE4F Signage Display Digital signage flat panel 124.5 cm (49") LED 4000 cd/m² Full HD Black WebOS 24/7 LG 49XE4F Signage Display Digital sign... Login for pricing
Samsung QE75T Digital signage flat panel 190.5 cm (75") LCD 300 cd/m² 4K Ultra HD Black Tizen 4.0 Samsung QE75T Digital signage flat pan... Login for pricing
Samsung QM32R-T Digital signage flat panel 81.3 cm (32") LCD Wi-Fi 400 cd/m² Full HD Black Touchscreen Tizen 4.0 Samsung QM32R-T Digital signage flat p... Login for pricing
Viewsonic EP5542 Signage Display 139.7 cm (55") 400 cd/m² 4K Ultra HD Android 8.0 16/7 Viewsonic EP5542 Signage Display 139.7... Login for pricing