PF24.0W-OS
Login for pricing
Stock: 218
Security Filter 2-Way Plug-In for 24.0in wide (16:10)
Suitable for Monitor/Notebook
Maximum screen size 24 "
Type Frameless display privacy filter
SKU PF24.0W-OS
EAN 5056006143666
Display types supportedLCD
Display filter featuresAnti-glare, Privacy
Maximum screen size61 cm (24")
Aspect ratio16:10
Suitable forMonitor/Laptop
Screen size HxW323 x 517 mm
Filter colourTransparent
Maximum screen size61 cm (24")
Suitable forMonitor/Laptop
Screen size HxW323 x 517 mm
Display types supportedLCD
Aspect ratio16:10
Ergonomics
Maximum screen size61 cm (24")
Screen size HxW323 x 517 mm
Weight & dimensions
Depth0.35 mm
Width517 mm
Height323 mm
Compare Products
Product Origin Storage Security Filter 2-Way Plug-In for 24.0in (16:10) Origin Storage Security Filter 2-Way P... Login for pricing
Targus Privacy Screen 14.1"W 35.8 cm (14.1") Targus Privacy Screen 14.1"W 35.8... Login for pricing