ADP-C130W-EU
Login for pricing
Stock: 548
130W Type C Series Charger EU Cable
  • Fully compatible with specified laptops
  • Post-Sales technical support available
  • Genuine OEM Parts
More Information
Purpose Battery charger
Power supply type Indoor
SKU ADP-C130W-EU
EAN 5056006189008
Manufacturer Origin Storage
Availability Y
PDF URLs View PDF
Features
Input voltage100 - 240 V
Output power130 W
Output voltage5 - 20 V
Power supply typeIndoor
PurposeBattery charger
Product colourBlack
Input frequency50/60 Hz
Power
Input voltage100 - 240 V
Output power130 W
Output voltage5 - 20 V
Performance
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Origin Storage 130W Type C Series Charger EU Cable Origin Storage 130W Type C Series Char... Login for pricing