UNI23.8PVF
Login for pricing
Stock: 8
JLC Universal 23.8 Privacy Film
More Information
Product type Screen protector
SKU UNI23.8PVF
EAN 5056521413855
Manufacturer JLC
Availability Y
Size: 527 x 296mm
Features
Product typeScreen protector
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product JLC Universal 23.8 Privacy Film JLC Universal 23.8 Privacy Film Login for pricing
Kensington Anti-Glare and Blue Light Reduction Filter for 24" 16:9 Monitors Kensington Anti-Glare and Blue Light R... Login for pricing
Kensington Anti-Glare and Blue Light Reduction Filter for 24" 16:10 Monitors Kensington Anti-Glare and Blue Light R... Login for pricing
Kensington Anti-Glare and Blue Light Reduction Filter for 23.8" Monitors Kensington Anti-Glare and Blue Light R... Login for pricing
Kensington Anti-Glare and Blue Light Reduction Filter for 23" Monitors Kensington Anti-Glare and Blue Light R... Login for pricing