Datalogic 90ACC0350 power adapter/inverter Indoor Black
SKU
90ACC0350
Login for pricing
Stock: 281
Power supply, 14 VDC, FPS18, order separately: power cord (C13)
More Information
Purpose Docking station
Power supply type Indoor
SKU 90ACC0350
EAN 5704174179658
Manufacturer Datalogic
Availability Y
Power supply, 12 VDC, FPS18, order separately: power cord (C13)
Features
Power supply typeIndoor
PurposeDocking station
Compatibilityall Docking-Stations of mobile data collection devices from Datalogic
Product colourBlack
Performance
Design
Product colourBlack
Packaging data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo... Login for pricing
HP AC Smart pin slim power adapter (90-watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black HP AC Smart pin slim power adapter (90... Login for pricing
ASUS 04G266004770 power adapter/inverter Indoor 65 W Black ASUS 04G266004770 power adapter/invert... Login for pricing
HP AC Smart adapter (90 watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black HP AC Smart adapter (90 watt) power ad... Login for pricing