2P-AD-48F19
Category: Power Supplies
| SKU | 2P-AD-48F19 |
|---|---|
| Manufacturer | 2-Power |
| Availability | Y |
| Features | |
|---|---|
| Output voltage | 19 V |
| Power | |
| Output voltage | 19 V |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 264 g |
| Width | 51 mm |
| Depth | 117 mm |
| Height | 33 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 128 mm |
| Package depth | 189 mm |
| Package height | 54 mm |
You may also be interested in
| Product |
2-Power AD-48F19 compatible AC Adapter...
Login for pricing
HP AC 65W power adapter/inverter Indoo...