2-Power 2P-ADLX65CLGB2A power adapter/inverter 65 W Black
SKU
2P-ADLX65CLGB2A
Login for pricing
Stock: 82
ADLX65CLGB2A compatible AC Adapter inc. mains cable
More Information
Purpose Notebook
SKU 2P-ADLX65CLGB2A
Manufacturer 2-Power
Availability Y
Features
Input voltage110 - 240 V
Output power65 W
Output voltage19 V
Output current3.42 A
PurposeLaptop
Power current typeAC-to-DC
Product colourBlack
Power
Input voltage110 - 240 V
Output power65 W
Output voltage19 V
Output current3.42 A
Performance
PurposeLaptop
Power current typeAC-to-DC
Design
Product colourBlack
Weight & dimensions
Weight347 g
Width50 mm
Depth115 mm
Height30 mm
Packaging data
Package width130 mm
Package depth190 mm
Package height60 mm
Quantity per pack1 pc(s)
Packaging content
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product 2-Power 2P-ADLX65CLGB2A power adapter/inverter 65 W Black 2-Power 2P-ADLX65CLGB2A power adapter/... Login for pricing
HP AC 65W power adapter/inverter Indoor Black HP AC 65W power adapter/inverter Indoo... Login for pricing
HP AC Smart pin slim power adapter (90-watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black HP AC Smart pin slim power adapter (90... Login for pricing
ASUS 04G266004770 power adapter/inverter Indoor 65 W Black ASUS 04G266004770 power adapter/invert... Login for pricing
HP AC Smart adapter (90 watt) power adapter/inverter Indoor 90 W Black HP AC Smart adapter (90 watt) power ad... Login for pricing