We use cookies to make your experience better.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies.
Acer KP.06503.002 power adapter/inverter Indoor 65 W Black
SKU
KP.06503.002
Category: Power Supplies
| Purpose | Notebook |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| SKU | KP.06503.002 |
| EAN | 5712505158876 |
| Manufacturer | Acer |
| Availability | N |
| Features | |
|---|---|
| Adjustable output voltage | No |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.42 A |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Aspire S5-391 |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Adjustable output voltage | No |
| Output power | 65 W |
| Output voltage | 19 V |
| Output current | 3.42 A |
| Performance | |
|---|---|
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | Laptop |
| Compatibility | Aspire S5-391 |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85044090 |